“سورپرایز گالری خاطرات”

 

سورپرایز گالری

داستان سورپرایز گالری خاطرات از این قراره که مجموعه‌ای هست تو خیابان دولت به نام کافه کاریز. این کافه که باغ خانه شاعران ایران هم هست، شامل کافه، گالری و یه باغ خیلی زیبا که سبک قدیمی و خیلی دلچسبی هست. ما گالری اون مجموعه را اختصاصی می‌کنیم. زمانی که شما با همسرتون از حیاط ورودی مجموعه وارد می‌شید، یک دفعه جلوی در کافه پوستری رو میبینید که  خاص شما طراحی شده. رو اون پوستر طراحی شده نوشته شده گالری خاطرات من و تو. شوکه شدن همسرتون از اونجا شروع می‌شه.

 

سورپرایز گالری

وقتی وارد فضای گالری می‌شید دور تا دور گالری پر شده از پوسترهای بزرگ به سایز ۱۰۰ در ۷۰ که تو هر پوستر یکی از خاطراتون و متنی که مربوط به خاطره اون عکس هست، چاپ شده. دوباره با دیدن این خاطرات همسرتون حسابی سورپرایز می‌شه.

 به انتهای گالری که نزدیک می‌شید روی دیوار گالری با پروژکتور فیلمی را پخش می‌کنیم که تو اون فیلم شما یه پیام محبت آمیز به همسرتون می‌گید و بعد آهنگ مورد علاقه همسرتون را لب‌خونی می‌کنید. اینجا دیگه همسرتون ممکنه گریه کنه.

 

سورپرایز گالری

بعد از اون تو کافه کاریز یه میز براتون اختصاصی می‌کنیم و با پذیرایی مفصل شام. با پیش‌غذا، غذای اصلی، دسر و نوشیدنی ازتون پذیرایی می‌کنیم. اینجا چون صبحانه‌های خیلی خاصی داره، خیلی‌ها برنامشون را صبح اجرا می‌کنند.

 

💚اینم یه نمونه از سورپرایز گالری خاطرات

 


💚💚شما هم برای سفارش این سورپرایز به ما پیغام بدین:

از طریق ادمین تلگرام

از طریق پیج اینستاگرام

از طریق تماس با شماره: 02188955465