چگونه همسر خود را سورپرایز کنیم؟

چگونه همسر خود را سورپرایز کنیم؟ این سوالی است که بسیاری از ما وقتی به سالگرد ازدواج یا روز تولد همسرمان نزدیک میشویم مدام از خود و یا حتی دیگران میپرسیم! سورپرایز کردن همسر میتواند انگیزه های دیگری هم داشته باشد. مثلا ممکن است پس از مدتی تجربه یک رابطه سرد، تصمیم گرفته ایم خانه تکانی اساسی انجام دهیم و جان دوباره ای به رابطه مان دهیم.

سورپرایز ممورایز یک شرکت در زمینه سورپرایز کردن است. انگیزه جذاب سورپرایز کردن همسر و یا دیگر کسانی که دوستشان داریم تلاشی برای محکم تر کردن رابطه بین شما و آنهاست. همین مساله باعث شده تا ما دست به چنین ایده جذابی بزنیم. به هر ترتیب، اگر برای سورپرایز کردن همسر و یا شریک عاطفی خود آماده یک اتفاق جالب هستید ادامه مطلب را با ما همراه باشید.

 

سورپرایز همسر در یک سینمای اختصاصی

سناریو سینما اختصاصی یکی از گزینه هاست که بیشتر مشتریان ما آن را حتما در سبد سورپرایز خود قرار میدهند. تصویر کنید با همسرتان در یک سینما نشسته اید و فیلمی که برای پخش آماده است کلیپی است که شما برای سورپرایز کردن همسرتان انتخاب کرده اید!

این ویدئو مربوط به یکی از سورپرایزهای اختصاصی تیم سورپرایز ممورایز در سالن سینماست!

کلیک کنید: مشاهده جزئیات کامل پکیج سورپرایز در سینما

سورپرایز کردن همسر در گالری اختصاصی

گالری اختصاصی یعنی چه؟ تصور کنید همراه با همسرتان وارد یک کافه گالری میشوید. پس از برداشتن چند قدم در گالری، همسرتان متوجه میشود که تصاویر گالری مربوط به اوست. سورپرایز کردن همسر در چنین شرایطی قطعا لحظه هایی را به ارمغان می آورد که هیچگاه از خاطر او فراموش نمیشود.

ویدئو زیر، مربوط به سورپرایز کردن همسر یکی از مشتریان عزیز ما، در کافه گالری رایزن است.

کلیک کنید: مشاهده جزئیات کامل پکیج سورپرایز گالری اختصاصی

 

سورپرایز کردن همسر در سفر کیش

تصور کنید در کافه که نشسته اید و همسرتان یک مرحله سورپرایز شده است. بعد از کلی بگو و بخند و خوشحالی، تابلویی به دستش میرسد که در آن نوشته شده شما او را به یک سفر کیش دعوت کرده اید. بسیاری از مشتریان ما بعد از سفر سورپرایزی به کیش، آن را یکی از بهترین خاطرات سفر خود میدانند.

ویدئو زیر را که مربوط به سورپرایز شدن یک زوج جوان به نام منانه و مهرک در جزیره کیش است از دست ندهید!

کلیک کنید: مشاهده جزئیات کامل پکیج سورپرایز سفر کیش

 

سورپرایز همسر با بالون اختصاصی

45 دقیقه پرواز بر فراز زمین به عنوان یک سورپرایز همسر میتواند به خاطره ای بسیار خاص و جذاب تبدیل شود. تیم سورپرایز ممورایز هر هدیه یا بسته ای که علاقه داشته باشید در آسمان و در حال پرواز با بالون به همسر خود تقدیم کنید برای شما آماده و مهیا میکند.

یکی از جذابیت های این سورپرایز برای همسرتان خاص بودن به تمام معنای آن است. خصوصا اینکه پس از پایان پرواز با یک میز VIP درجه یک از شما و همسرتان پذیرایی میشود.

ویدئو زیر یکی از سورپرایزهای منحصر بفرد سورپرایز ممورایز به همراه یک بالون اختصاصی است!

کلیک کنید: مشاهده جزئیات کامل پکیج سورپرایز بالن اختصاصی

 

نکته آخر در خصوص سورپرایز کردن همسر

سورپرایزهای تیم ما را مشاهده کردید. علاوه بر این بسته های سورپرایزی ما آماده ایم تا سورپرایز مورد نظر و علاقه شما را هم طراحی و به طور کامل اجرا کنیم. پس برای هر اطلاع بیشتری در این مورد میتوانید با همکاران ما از طریق شماره تماس زیر تماس بگیرید.

65 54 95 88 021

ایده های سورپرایز همسر:

 • سورپرایز همسر برای بارداری
 • سورپرایز همسر برای تولد
 • سورپرایز همسر در سالگرد ازدواج
 • سورپرایز همسر در روز تولد
 • سورپرایز همسری 
 • سورپرایز همسرانه
 • سورپرایز همسر تولد
 • سورپرایز همسر برای سالگرد ازدواج
 • سورپرايز كردن همسر براي تولد
 • سورپرايز كردن همسر در سالگرد ازدواج
 • طريقه سورپرايز كردن همسر
 • راه هاي سورپرايز كردن همسر