سفر مشهد

این سفر مشهد با تمام سفرهای مشهدی که تا الان رفتین فرق می کنه؛ اولین فرقش تو خبر سفرشه! ما واستون یه داستان سورپرایز طراحی می کنیم تا یه جور خاص و متفاوت خبر سفر رو به همسرتون بدین و کلی سورپرایزش کنین.

 

 

 

ما برای سفر مشهد بلیط هواپیما از بهترین خطوط هوایی تهیه می کنیم و هتلی که برای اقامت شما انتخاب کردیم، هتل بین المللی قصر طلایی است. این هتل یکی از هتل های پنج ستاره شهر مشهد هستش و البته از بهترین ها که امکانات و تفریحات زیادی داره.

سفر مشهد

 

یکی از روزهای سفر مشهد تون، زمانی که در لابی هتل تشریف دارین، یکی از مسئولان هتل یک قاب عکس بزرگ پر از عکس های دونفرتون میاره. روی یکی از این عکس ها، نوشته شده: « شما به سالن آمفی تئاتر هتل دعوت شده اید.»

همسرتون با دیدن این قاب عکس شوکه میشه؛ به سمت سالن میره و زمانی که روی صندلی میشینه. یک کلیپ شروع به پخش شدن میکنه؛ موزیک کلیپی که ما از عکس ها و ویدیوهای شما تدوین کردیم. همسرتون با دیدن این کلیپ و شنیدن پیام های محبت آمیز شما کلی سورپرایز میشه و حتی ممکنه گریه کنه.

 

بعد از اجرای این بخش، حالا وقت صرف شام رسیده. یه میز شام مفصل و رویایی تو رستوران هتل واستون چیدیم؛ همسرتون با دیدن این دیزاین و میزآرایی یک بار دیگه سورپرایز میشه و حس خوشایند این شب واسش دو چندان میشه.

سفر مشهد

 


💚💚شما هم برای سفارش این سورپرایز به ما پیغام بدین:

از طریق ادمین تلگرام

از طریق پیج اینستاگرام

از طریق تماس با شماره: 02188955465